Диляна Попова призна, че е шмъркала

Най-известната манекенка у нас в момента Диляна Попова си призна, че e взимала наркотици
Диляна Попова

Най-известната манекенка у нас в момента Диляна Попова си призна, че e взимала наркотици. Въпреки, че красавицата със сините очи твърди, че го е правила преди време и то само, за да пробва, според запознати истината е съвсем друга, пишат в lifestyle.bg.

А именно, че Диляна често прибягва до такива медикаменти. „Приятелската й компания е такава, че Дилянка често е или напушена или друсана“, твърди анонимен източник. „Веднъж в седмицата излизам и пия. Пробвала съм дрога. Пушила съм марихуана“, призна Попова в интервю за седмичник.

Извън темата за наркотиците актрисата от LOVE.NET смята, че вече й е време да има деца, но не е срещнала човека, който да стане техен баща. В момента тя няма мъж до себе си и веднъж седмично се забавлява с приятели по столични заведения.

Синеоката прелест не крие и кратката си връзка с крими проявения Христофор Аманатидис – Таки, с когото се запознали във Фейсбук.

Източник blife.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.