Николета се снима в новия клип на Емилия

Николета се снима в новия клип на Емилия

Поп фолк певицата Емилия реши следващия заснет клип да е песента от новия й албум „Ще чакам да ми звъннеш“.Парчето носи много лятно настроение и именно затова певицата се е спряла на него.

„През август ще снимам „Ще чакам да ми звъннеш“, а за есента обмислям да реализирам и „Просто те убивам“, която събра толкова много гласове в допитването ми“, споделя красивата изпълнителка.

Във видеоклипа на „Ще чакам да ми звъннеш“ ще видим и самата Николета Лозанова, която изявила желание да се включи в проекта, а още с излизането на парчето го обяви за свой фаворит.

„Николета е много красива жена и в момента е много актуална. Радвам се, че ще се снимаме в общ проект“, разкрива още Емилия.

Неотдавна медиите пък умуваха защо ли парчето е толкова любимо на Лозанова и дали има нещо общо с Ники Михайлов. Самата тя обаче отрича да има достоверност в тези клюки.

Източник hotnews.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.