Радина Кърджилова налитала пияна на ченгета в Студентски град

Радина Кърджилова налитала пияна на ченгета в Студентски град

Актрисата Радина Кърджилова едва не провалила кариерата си след пиянска изцепка в Студентски град.


Преди няколко години тя вилняла на щур купон в общежитията на НАТФИЗ, когато строги ченгета дошли да усмиряват веселяците и настанал хаос, пише lifestyle.bg.


Сред буйните младежи изпъкнала именно Радина, която под влиянието на погълнатия алкохол се чувствала страхотно и налетяла на саморазправа с полицаите, а думите й били: „Как така ще ни разваляте купона? Кой ви дава право?“.

След тази случка младата бунтарка била привикана при ректора на НАТФИЗ, който лично я смъмрил и я „наградил“ с предупреждение за изключване от ВУЗ-а. Тя признава, че винаги е била „диване“ и се замества в неприятности доста често.

Кърджилова споделя интересна случка от по-ранните си младини, когато баща й я оставил на улицата, защото се прибрала в 3:30 през нощта, вместо в 22:00 както била уговорката им. Тя обаче намерила начин да се прибере – минала през двора на съседите и започнала да тропа по вратата, докато смили татко си.

Източник hotnews.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.