Ромина Андонова: Бербатов e сладурче, Валери Божинов е лигльо

Ромина Андонова: Бербатов e сладурче, Валери Божинов е лигльо
В предаването „На инат” по Нова ТВ в четвъртък вечер Мис България 2010 Ромина Андонова даде мнението си за няколко известни български мъже, определяйки Димитър Бербатов като „сладурче”, а Валери Божинов като „лигльо”.


За Ники Михайлов тя каза само „комси комса”, но категорично заяви, че не понася футболиста Благой Георгиев.

За сметка на това симпатизира на волейболиста Матей Казийски и на самия водещ Марк О’Селски, който по нейните думи бил „страхотен”.

Пред анимационното магаре на Нова ТВ Ромина сподели, че е опитвала магарешко месо. Това се случило без тя самата да знае при участието й на конкурса „Мис Свят” 2010 в Китай миналата година, където й предложили хамбургер с магарешко.
Ромина призна, че никак не й било вкусно, с което провокира водещия Марк О’Селски да я покани у дома си, за да опровергае мнението й.

Марк очевидно си беше паднал по миската, защото изрецитира собствени стихове, написани специално за нея.

Източник hotnews.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.